Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
Saray Meslek Yüksekokulu
2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı
Ara Sınav Mazeret Sınav Programı
Dersin Adı |
Öğrenci No |
Adı-Soyadı |
Programı |
Tarih |
Saat |
Genel Ekonomi |
1206305060 |
Bilal OĞUZ |
Dış Ticaret I |
21.12.2020 |
09:45 |
1206305061 |
Sinem TUĞCUOĞLU |
||||
1206305058 |
Melis ÇALIŞKAN |
||||
1206305035 |
Elenur Şefika ADICAN |
||||
1196305042 |
Cengizhan YUSUFOĞULLARI |
||||
1206305013 |
Buse DOĞAN |
||||
1206305043 |
Ahmet DAĞ |
||||
1206305020 |
Hatice Şeyma DEMİR |
||||
1186307019 |
Büşra ALACA |
Muh. Ve Vergi Uyg. I |
22.12.2020 |
09:45 |
|
Genel İşletme |
1206305060 |
Bilal OĞUZ |
Dış Ticaret I |
22.12.2020 |
18:30 |
1206305039 |
Önder Giray ALTUNDAĞ |
||||
1206305012 |
Özge ERKAYMAZ |
||||
1206305013 |
Buse DOĞAN |
||||
1206305003 |
Alparslan Cengiz KARA |
||||
1206305056 |
Nurcan KALYONCU |
||||
1206307005 |
Muhammet Ali KARAKÖSE |
||||
1206305043 |
Ahmet DAĞ |
||||
Genel Muhasebe |
1206305035 |
Elenur Şefika ADICAN |
Dış Ticaret I |
23.12.2020 |
19:45 |
1206305003 |
Alparslan Cengiz KARA |
||||
1206305037 |
Yunus Emre TÜRKMENLİ |
||||
1196305055 |
Kurtuluş ADIYAMAN |
||||
1196305019 |
Ali Eren ZENGİN |
||||
1186307019 |
Büşra ALACA |
Muh. Ve Vergi Uyg. I |
24.12.2020 |
19:45 |
|
İnkılap Tarihi I |
1206308008 |
Afife BEŞE |
Tapu ve Kadastro I |
19.12.2020 |
12:00 |
1206308032 |
Orkun SEVİNÇ |
||||
1206308021 |
Murat UÇAN |
||||
1206308034 |
Rabia EKİNCİ |
||||
1206308038 |
Necla GÜNEŞ |
||||
1206305056 |
Nurcan KALYONCU |
Dış Ticaret I |
|||
1206305035 |
Elenur Şefika ADICAN |
||||
1206305004 |
Edanur CANDAN |
||||
1206305040 |
Oğuz Kaan GÜLER |
||||
1206307005 |
Muhammet Ali KARAKÖSE |
Muh. Ve Vergi Uyg. I |
|||
1206305024 |
Ömer Faruk KAŞGARLI |
Dış Ticaret I |
|||
1196308032 |
Mustafa ACAR |
Tapu ve Kadastro II |
|||
Türk Dili I |
1206308008 |
Afife BEŞE |
Tapu ve Kadastro I |
19.12.2020 |
10:00 |
1206305031 |
Tuğberk KUTOĞLU |
Dış Ticaret I |
|||
1206305043 |
Ahmet DAĞ |
||||
Yabancı Dil I |
1196308019 |
Kardelen FIRAT |
Tapu ve Kadastro II |
18.12.2020 |
12:00 |
1206308032 |
Orkun SEVİNÇ |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206305002 |
İsmail Berk PALA |
Dış Ticaret I |
|||
1206308036 |
Gizem KILINÇ |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206305041 |
Ahmet Eymen KENAR |
Dış Ticaret I |
|||
1206305043 |
Ahmet DAĞ |
Dış Ticaret I |
|||
1196306020 |
Ayşenur GÜNGÖR |
İşletme Yönetimi II |
|||
Dış Ticaret İşlemleri I |
1206305061 |
Sinem TUĞCUOĞLU |
Dış Ticaret I |
24.12.2020 |
17:15 |
1206305025 |
Berat GÜMÜŞ |
||||
1206305013 |
Buse DOĞAN |
||||
1206305025 |
Emin Berat GÜMÜŞ |
||||
1206305003 |
Alparslan Cengiz KARA |
||||
İşletme Matematiği |
1206306012 |
Batıkan KARAGÖZ |
İşletme Yönetimi I |
21.12.2020 |
14:45 |
1196306017 |
Abdulkadir ARSLAN |
||||
Ticari Matematik |
1206305041 |
Ahmet Eymen KENAR |
Dış Ticaret I |
25.12.2020 |
18:30 |
Kamulaştırma |
1196308023 |
Eda EROL |
Tapu ve Kadastro II |
21.12.2020 |
13:30 |
1196308015 |
Esra ERGÜNEY |
||||
1196308034 |
Sena ARIBOĞA |
||||
Bilgisayar Destekli Projelendirme |
1196308027 |
Sümran AKKUL |
Tapu ve Kadastro II |
22.12.2020 |
13:30 |
Maliyet Muhasebesi |
1196307006 |
Soner ÇELEBİ |
Muh. Ve Vergi Uyg. II |
24.12.2020 |
20:45 |
Şirketler Muhasebesi |
1196307006 |
Soner ÇELEBİ |
Muh. Ve Vergi Uyg. II |
21.12.2020 |
11:30 |
İktisada Giriş |
1206306011 |
Emircan TURNA |
İşletme Yönetimi I |
23.12.2020 |
11:00 |
1196306015 |
Ömer ŞİMŞEK |
İşletme Yönetimi II |
|||
Eşya Hukuku |
1196308015 |
Esra ERGÜNEY |
Tapu ve Kadastro II |
23.12.2020 |
18:30 |
Temel Hukuk |
1206305037 |
Yunus Emre TÜRKMENLİ |
Dış Ticaret I |
22.12.2020 |
20:45 |
1206305021 |
Ali CENİK |
||||
1206305031 |
Tuğberk KUTOĞLU |
||||
Hukukun Genel Esasları |
1206308008 |
Afife BEŞE |
Tapu ve Kadastro I |
21.12.2020 |
19:45 |
1206308032 |
Orkun SEVİNÇ |
||||
Borçlar Kanunu |
1196308015 |
Esra ERGÜNEY |
Tapu ve Kadastro II |
24.12.2020 |
21:00 |
1196308001 |
Bayram ALTUNDAŞ |
||||
Yaşam Bec. Ve Sos.Etk. |
1206307013 |
Songül İŞLEYEN |
Muh. Ve Vergi Uyg. I |
21.12.2020 |
17:15 |
1196307003 |
Cansu ÇOBAN |
Muh. Ve Vergi Uyg. II |
|||
1206307011 |
Beyzanur YILDIRIM |
Muh. Ve Vergi Uyg. I |
|||
1206305013 |
Buse DOĞAN |
Dış Ticaret I |
25.12.2020 |
20:45 |
|
1206305021 |
Ali CENİK |
Dış Ticaret I |
|||
1206305008 |
Abdulsamet ASLAN |
Dış Ticaret I |
|||
1206305047 |
Atakan Mert GÜNDÜZ |
Dış Ticaret I |
|||
1206305017 |
Batuhan YÖRÜKOĞLU |
Dış Ticaret I |
|||
1206305052 |
Damla KARABULUT |
Dış Ticaret I |
|||
1206305001 |
Erkan KIRBAŞ |
Dış Ticaret I |
|||
1206305053 |
Furkan ARICI |
Dış Ticaret I |
|||
1206305055 |
Gizem GÜNEŞ |
Dış Ticaret I |
|||
1206305016 |
Hakan KÖMEÇOĞLU |
Dış Ticaret I |
|||
1206305010 |
Nurullah ÇETİNKAYA |
Dış Ticaret I |
|||
1206305054 |
Ömer Faruk İŞLER |
Dış Ticaret I |
|||
1206305049 |
Sevda TUĞAY |
Dış Ticaret I |
|||
1206305057 |
Taha Yasir ÖZDEMİR |
Dış Ticaret I |
|||
|
1196306802 |
Muhammet Melih ÖZCAN |
İşletme Yönetimi II |
22.12.2020 |
12:15 |
Tem. Bilgi Tekn. Kullan. |
1206308012 |
Caner Yasin SEVGİ |
Tapu ve Kadastro I |
22.12.2020 |
18:30 |
1206308027 |
Ebru ALTAY |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206308019 |
Habibe Begüm SEVİNÇ |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206308010 |
Harun MERT |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206308035 |
Mert BAYKARA |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206308005 |
Mert GECE |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206308003 |
Oğuzcan BİL |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206308028 |
Seyhan ŞENLİK |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206308002 |
Zeliha KILINÇ |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206308036 |
Gizem KILINÇ |
Tapu ve Kadastro I |
|||
1206306010 |
Ceylan DEMİR |
İşletme Yönetimi I |
22.12.2020 |
13:30 |
|
1206306002 |
Damla DEMİRKAYA |
İşletme Yönetimi I |
|||
1206306009 |
Emirhan ÖZTÜRK |
İşletme Yönetimi I |
|||
1196306016 |
Enes EĞRİDAĞ |
İşletme Yönetimi I |
|||
1186306015 |
Hüseyin GÜNTAY |
İşletme Yönetimi I |
|||
1196306022 |
Hüseyin KIZMAZ |
İşletme Yönetimi I |
|||
1206306601 |
Kübra KÜÇÜKKAYA |
İşletme Yönetimi I |
|||
1196306023 |
Muhammet Furkan ŞİŞMAN |
İşletme Yönetimi I |
|||
1206306008 |
Savaş ASTARLIOĞLU |
İşletme Yönetimi I |
|||
1166306022 |
Seda DEMİR |
İşletme Yönetimi I |
|||
1206306003 |
Tayfun TAŞKIN |
İşletme Yönetimi I |
|||
1196306006 |
Veysel YOĞURTÇU |
İşletme Yönetimi I |
|||
1206306004 |
Yeşim DEMİRKILIÇ |
İşletme Yönetimi I |
|||
1206306001 |
Gökhan ÇETİN |
İşletme Yönetimi I |
|||
1196306004 |
Necip GEZER |
İşletme Yönetimi I |
|||
Mesleki Yazışmalar |
1196305064 |
Muhammet ŞAHİN |
Dış Ticaret II |
21.12.2020 |
20:45 |
1196305003 |
Tevhide Gizem MERAL |
||||
2156384050 |
Kemal ALAN |
||||
1196305057 |
Mert KARATAŞ |
||||
Ofis Programları |
1206307011 |
Beyzanur YILDIRIM |
Muh. Ve Vergi Uyg. I |
23.12.2020 |
20:45 |
1196307003 |
Cansu ÇOBAN |
Muh. Ve Vergi Uyg. II |
|||
1206307005 |
Muhammet Ali KARAKÖSE |
Muh. Ve Vergi Uyg. I |
|||
Mikro Ekonomi |
1206307005 |
Muhammet Ali KARAKÖSE |
Muh. Ve Vergi Uyg. I |
25.12.2020 |
18:30 |
1196307801 |
Serkan ÇALIŞKAN |
Muh. Ve Vergi Uyg. II |
|||
Tapu Sicil Uyg. I |
1196308032 |
Mustafa ACAR |
Tapu ve Kadastro II |
23.12.2020 |
22:15 |
Tapu Sicil Uyg. III |
1196308003 |
Kerim YÜKSEL |
Tapu ve Kadastro II |
25.12.2020 |
22:15 |
Tapu Mevzuatı I |
1206308011 |
Nazlı YOZGAT |
Tapu ve Kadastro I |
24.12.2020 |
22:15 |
Tapu Mevzuatı III |
1196308017 |
Mesut ASAR |
Tapu ve Kadastro II |
21.12.2020 |
22:15 |
Ölçme Bilgisi I |
1186308023 |
Cihan YILDIRIM |
Tapu ve Kadastro II |
25.12.2020 |
19:45 |
Toplam Kalite Yönetimi Toplam Kalite Yönetimi |
1196306802 |
Muhammet Melih ÖZCAN |
İşletme Yönetimi II |
24.12.2020
24.12.2020 |
16:00
16:00 |
1196306020 |
Ayşenur GÜNGÖR |
||||
Finansal Yönetim |
1196306020 |
Ayşenur GÜNGÖR |
İşletme Yönetimi II |
21.12.2020 |
18:00 |
Girişimcilik I |
1196306020 |
Ayşenur GÜNGÖR |
İşletme Yönetimi II |
23.12.2020 |
16:00 |
Tedarik Zinciri Yönetimi |
1196305055 |
Kurtuluş ADIYAMAN |
Dış Ticaret II |
22.12.2020 |
11:30 |
E-Ticaret |
1196305055 |
Kurtuluş ADIYAMAN |
Dış Ticaret II |
23.12.2020 |
22:15 |
Vergi Hukuku |
1136307023 |
Yunus Emre ACAR |
Muh. Ve Vergi Uyg. II |
23.12.2020 |
17:15 |