YÜKSEKOKUL KURULU ÜYELERİ

             

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (DİSİPLİN KURULU)

 

Doç Dr. Uğur AKYOL

Başkan

Doç Dr. Uğur AKYOL

Başkan

 

Öğr.Gör. Fatih BELEN

Üye

Öğr.Gör. Fatih BELEN

Üye

 

Öğr.Gör.Hüseyin AYDIN

Üye

Prof.Dr.Serdar Osman YILMAZ

Üye

 

Öğr.Gör. Ayşegül Öztekin

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Özmen ERUSLU

Üye

 

Öğr.Gör. Melike ÖNCE

Üye

Dr. Öğr. Üyesi İ.Savaş DALMIŞ

Üye

 

Mesut KABAAĞAÇ

Raportör

Mesut KABAAĞAÇ

Raportör

 
     

YAYIN ALT KOMİSYONU

STAJ VE EĞİTİM UYGULAMA KURULU

 

Doç. Dr Uğur AKYOL

Başkan

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Başkan

 

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Üye -ASİL

Öğr. Gör. Hüseyin AYDIN

Üye

 

Öğr. Gör. Hüseyin AYDIN

Üye -ASİL

Öğr. Gör. Salim KISTIRAK

Üye

 

Öğr. Gör. Salim KISTIRAK

Üye- YEDEK

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

Üye

 

Öğr. Gör. Seval AYGÜN

Üye- YEDEK

     
     

ERASMUS KOORDİNATÖRLERİ

FARABİ  KOORDİNATÖRLERİ

 

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Dış.Tic.Koord.

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Dış.Tic.Koord.

 

Öğr. Gör Hüseyin AYDIN

Muh. Koord

Öğr. Gör Hüseyin AYDIN

Muh. Koord

 

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

İşl.Yön.Koord.

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

İşl.Yön.Koord.

 

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

Tapu Kadastro Koord.

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

Tapu Kadastro Koord.

 
     

BOLOGNA KURULU

YEMEK KOMİSYONU

 

İşletme Yönetimi Programı

Öğr. Gör. Özlem TAN

Başkan

 

Öğr. Gör. Ayşegül  ÖZTEKİN

Program Bologna Sorumlusu

Öğr. Gör. Hüseyin AYDIN

Üye

 

Öğr. Gör. Ayşegül  ÖZTEKİN

Program Web ve AKTS Sorumlusu

Öğr. Gör. Salim KISTIRAK

Üye

Üye

 

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

 
 

Öğrenci Temsilcisi

Yüks.Sekreteri Mesut KABAAĞAÇ

Üye

 

MUHASEBE VE VERGİ  UYGULAMALARI PROGRAMI

MEZUNİYET VE SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

Başkan

 

Öğr.Gör. Hüseyin AYDIN

Program Bologna Sorumlusu

Öğr. Gör. Özlem TAN

Üye

 

Öğr.Gör.Özlem TAN

Program Web ve AKTS Sorumlusu

Öğr. Gör. Seval AYGÜN

Üye

 
 

Öğrenci Temsilcisi

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

Üye

 
       

DIŞ TİCARET PROGRAMI

Öğrenci Temsilcisi

Üye

 

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Program Bologna Sorumlusu

   

Öğr.Gör. Salim KISTIRAK

Program Web ve AKTS Sorumlusu

ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİM KOMİSYONU

 
 

Öğrenci Temsilcisi

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Başkan

 
 

Öğr. Gör. Seval AYGÜN

Üye

 

BURS VE YARDIM KOMİSYONU

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

Üye

 

Öğr. Gör. Salim KISTIRAK

Başkan

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

Üye

 

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Üye

Bilg. İşl. Namık ŞAHİN

Üye

 

Öğr. Gör. Seval AYGÜN

Üye

   

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

Üye

 
     

ÇEVRE KOMİSYONU

SOSYAL POLİTİKALAR VE SİVİL TOPLUM KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

Başkan

Öğr. Gör. Seval AYGÜN

Başkan

 

Öğr. Gör. Özlem TAN

Üye

Öğr. Gör. Özlem TAN

Üye

 

Öğr. Gör. Hüseyin AYDIN

Üye

Öğr. Gör. Salim KISTIRAK

Üye

 

Öğr. Gör. Seval AYGÜN

Üye

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

Üye

 
         

BİRİM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

BİRİM STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

BAŞKAN

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Başkan

 

Öğr. Gör. Fatih BELEN

ÜYE

Öğr. Gör. Özlem TAN

Üye

 

Öğr. Gör. Hüseyin AYDIN

ÜYE

Öğr. Gör Hüseyin AYDIN

Üye

 

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

ÜYE

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

Üye

 
 

Öğr. Gör. Seval AYGÜN

Üye

 

KALİTE KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

Üye

 

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Birim Temsilcisi

Yüks.Sekreteri Mesut KABAAĞAÇ

Üye

 

Öğr. Gör. Hüseyin AYDIN

Üye

Bil. İşl. Zeynep KOMUTANOĞULLARI

Üye

 
   

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

Üye

 

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

Üye

 

Yüks.Sekreteri Mesut KABAAĞAÇ

Üye

 
       

EĞİTİM ÖĞRETİM KOMİSYONU

   

Öğr. Gör. Fatih BELEN

Başkan

 

Öğr. Gör. Hüseyin AYDIN

Üye

   

Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTEKİN

Üye

   

Öğr. Gör. Seval AYGÜN

Üye

   

Öğr. Gör. Melike ÖNCE

Üye

   

Mücahit ÖZCAN

Raportör