TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
SARAY MESLEK YÜKSEKOKULU
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
ARA SINAV TARİHLERİ
TAPU VE KADASTRO- I |
||||
Ders Adı |
Sınavın Başlama Tarihi |
Sınavın Başlama Saati |
Sınavın Bitiş Tarihi |
Sınavın Bitiş Saati |
Ölçme Bilgisi I |
16.11.2020 |
09:45 |
16.11.2020 |
10:45 |
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı |
17.11.2020 |
18:30 |
17.11.2020 |
19:30 |
Hukukun Genel Esasları |
18.11.2020 |
18:30 |
18.11.2020 |
19:30 |
Çevre Koruma |
19.11.2020 |
20:45 |
19.11.2020 |
21:45 |
Matematik I |
23.11.2020 |
09:45 |
23.11.2020 |
10:45 |
Tapu Sicil Uygulamaları I |
24.11.2020 |
13:30 |
24.11.2020 |
14:30 |
Tapu Mevzuatı I |
25.11.2020 |
09:45 |
25.11.2020 |
10:45 |
Türk Dili I |
28.11.2020 |
09:45 |
28.11.2020 |
10:45 |
Yabancı Dil I |
28.11.2020 |
17:15 |
28.11.2020 |
18:15 |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I |
29.11.2020 |
11:30 |
29.11.2020 |
12:30 |
İŞLETME YÖNETİMİ-I |
||||
Ders Adı |
Sınavın Başlama Tarihi |
Sınavın Başlama Saati |
Sınavın Bitiş Tarihi |
Sınavın Bitiş Saati |
İşletmeciliğe Giriş |
16.11.2020 |
12:15 |
16.11.2020 |
13:15 |
Muhasebe I |
17.11.2020 |
14:45 |
17.11.2020 |
15:45 |
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik |
18.11.2020 |
16:00 |
18.11.2020 |
17:00 |
Matematik |
19.11.2020 |
11:00 |
19.11.2020 |
12:00 |
İktisada Giriş |
23.11.2020 |
17:15 |
23.11.2020 |
18:15 |
Temel Bilişim Teknolojileri I |
24.11.2020 |
17:15 |
24.11.2020 |
18:15 |
Genel Hukuk Bilgisi |
26.11.2020 |
16:00 |
26.11.2020 |
17:00 |
Türk Dili I |
28.11.2020 |
09:45 |
28.11.2020 |
10:45 |
Yabancı Dil I |
28.11.2020 |
17:15 |
28.11.2020 |
18:15 |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I |
29.11.2020 |
11:30 |
29.11.2020 |
12:30 |
DIŞ TİCARET-I |
|||||
Ders Adı |
Sınavın Başlama Tarihi |
Sınavın Başlama Saati |
Sınavın Bitiş Tarihi |
Sınavın Bitiş Saati |
|
Dış Ticaret İşlemleri I |
16.11.2020 |
18:30 |
16.11.2020 |
19:30 |
|
Genel Ekonomi |
17.11.2020 |
22:15 |
17.11.2020 |
23:15 |
|
Genel İşletme |
18.11.2020 |
19:45 |
18.11.2020 |
20:45 |
|
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik |
19.11.2020 |
08:30 |
19.11.2020 |
09:30 |
|
Ticari Matematik |
23.11.2020 |
19:45 |
23.11.2020 |
20:45 |
|
Temel Hukuk |
24.11.2020 |
16:00 |
24.11.2020 |
17:00 |
|
Genel Muhasebe |
25.11.2020 |
18:30 |
25.11.2020 |
19:30 |
|
Türk Dili I |
28.11.2020 |
09:45 |
28.11.2020 |
10:45 |
|
Yabancı Dil I |
28.11.2020 |
17:15 |
28.11.2020 |
18:15 |
|
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I |
29.11.2020 |
11:30 |
29.11.2020 |
12:30 |
|
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI-I |
|||||
Ders Adı |
Sınavın Başlama Tarihi |
Sınavın Başlama Saati |
Sınavın Bitiş Tarihi |
Sınavın Bitiş Saati |
|
Genel Muhasebe I |
16.11.2020 |
14:45 |
16.11.2020 |
15:45 |
|
Temel Hukuk |
17.11.2020 |
11:00 |
17.11.2020 |
12:00 |
|
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik |
18.11.2020 |
11:00 |
18.11.2020 |
12:00 |
|
Mikro Ekonomi |
19.11.2020 |
13:30 |
19.11.2020 |
14:30 |
|
Genel İşletme |
23.11.2020 |
14:45 |
23.11.2020 |
15:45 |
|
Ofis Programları |
24.11.2020 |
08:30 |
24.11.2020 |
09:30 |
|
Mesleki Matematik |
25.11.2020 |
11:00 |
25.11.2020 |
12:00 |
|
Türk Dili I |
28.11.2020 |
09:45 |
28.11.2020 |
10:45 |
|
Yabancı Dil I |
28.11.2020 |
17:15 |
28.11.2020 |
18:15 |
|
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I |
29.11.2020 |
11:30 |
29.11.2020 |
12:30 |
|
TAPU VE KADASTRO-II |
||||
Ders Adı |
Sınavın Başlama Tarihi |
Sınavın Başlama Saati |
Sınavın Bitiş Tarihi |
Sınavın Bitiş Saati |
Bilgisayar Destekli Projelendirme |
16.11.2020 |
20:45 |
16.11.2020 |
21:45 |
Eşya Hukuku I |
17.11.2020 |
17:15 |
17.11.2020 |
18:15 |
Kamulaştırma |
18.11.2020 |
09:45 |
18.11.2020 |
10:45 |
Kadastro Bilgisi I |
19.11.2020 |
17:15 |
19.11.2020 |
18:15 |
Borçlar Kanunu |
20.11.2020 |
09:45 |
20.11.2020 |
10:45 |
İş Sağlığı ve Güvenliği |
23.11.2020 |
11:30 |
23.11.2020 |
12:30 |
Tapu Mevzuatı III |
25.11.2020 |
17:15 |
25.11.2020 |
18.15 |
Tapu Sicil Uygulamaları III |
26.11.2020 |
17:15 |
26.11.2020 |
18.15 |
İŞLETME YÖNETİMİ-II |
||||
Ders Adı |
Sınavın Başlama Tarihi |
Sınavın Başlama Saati |
Sınavın Bitiş Tarihi |
Sınavın Bitiş Saati |
Toplam Kalite Yönetimi |
16.11.2020 |
21:00 |
16.11.2020 |
22:00 |
Finansal Yönetim |
18.11.2020 |
22:15 |
18.11.2020 |
23:15 |
Girişimcilik I |
19.11.2020 |
19:45 |
19.11.2020 |
20.45 |
Yönetim ve Organizasyon |
20.11.2020 |
14:45 |
20.11.2020 |
15:45 |
Bilgisayarlı Muhasebe |
25.11.2020 |
14:45 |
25.11.2020 |
15:45 |
Halkla İlişkiler |
26.11.2020 |
13:30 |
24.11.2020 |
14:30 |
Pazarlama İlkeleri |
27.11.2020 |
11:00 |
27.11.2020 |
12:00 |
DIŞ TİCARET-II |
||||
Ders Adı |
Sınavın Başlama Tarihi |
Sınavın Başlama Saati |
Sınavın Bitiş Tarihi |
Sınavın Bitiş Saati |
Uluslararası Pazarlama |
16.11.2020 |
16:00 |
16.11.2020 |
17:00 |
Mesleki Yazışma Teknikleri |
17.11.2020 |
19:45 |
17.11.2020 |
20:45 |
Gümrük İşlemleri |
19.11.2020 |
18:30 |
19.11.2020 |
19:30 |
Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi |
20.11.2020 |
21:00 |
20.11.2020 |
22:00 |
Girişimcilik I |
23.11.2020 |
18:30 |
23.11.2020 |
19:30 |
Tedarik Zinciri Yönetimi |
26.11.2020 |
18:30 |
26.11.2020 |
19:30 |
E-Ticaret |
27.11.2020 |
21:00 |
27.11.2020 |
22:00 |
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI-II |
||||
Ders Adı |
Sınavın Başlama Tarihi |
Sınavın Başlama Saati |
Sınavın Bitiş Tarihi |
Sınavın Bitiş Saati |
Maliyet Muhasebesi |
17.11.2020 |
12:15 |
17.11.2020 |
13:15 |
Vergi Hukuku |
18.11.2020 |
13:30 |
18.11.2020 |
14:30 |
Finansal Yönetim |
20.11.2020 |
11:00 |
20.11.2020 |
12:00 |
Borçlar Hukuku |
23.11.2020 |
21:00 |
23.11.2020 |
22:00 |
Şirketler Muhasebesi |
24.11.2020 |
18:30 |
24.11.2020 |
19.30 |
Girişimcilik I |
25.11.2020 |
12:15 |
25.11.2020 |
13:15 |
Paket Programlar I |
26.11.2020 |
09:45 |
26.11.2020 |
10:45 |
Sınav programını indirmek için tıklayınız...