Sıra No

Adı Soyadı

Kazandığı Program Adı

1

BATUHAN BÜLBÜL

AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (%50 Burslu)

2

HASAN HÜSEYİN AY

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce)

3

AYLİN GÜNAY

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye

4

ESMA AYDIN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (Türkçe)

5

AYKUT GERÇEKER

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret

6

GURUR ÖZMEN

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

7

FAHRİ CAN ÖZDEMİR

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ)

8

AYŞENUR BAŞPINAR

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

9

MERT İŞEYARAR

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

10

SAMET KURNAZ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

11

AHMET RASİM İŞERİ

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İşletme Fakültesi/İşletme Enformatiği

12

MURAT CELEP

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi ve Finans (%50 Burslu)

13

CAN ZAİMOĞLU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)

14

İLKER BAL

İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)

15

HASAN AÇIKEL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İktisat Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

16

DEFNE ALTAY

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Siyasal Bilgiler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

17

HAKAN KİREÇ

İZMİR ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/

Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (%50 Burslu)

18

MERVE KURU

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

19

ESRA YILMAZ

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

İşletme Fakültesi/İşletme

20

FATİH DAMAR

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ)

21

TOLGA ŞEKEROĞLU

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

22

RAHMİ YILDIRIM

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)

23

HÜSAME BARDAK

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)

Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi/İşletme (İÖ)

24

AYSEL KARABULUT

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

25

KÜBRA YILMAZTÜRK

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

26

VEYSEL ZİYREK

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

Ticari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Finans

27

AHMET KILIÇ

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret (%50 Burslu)

28

BURAK ÜNYILMAZ

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret (%50 Burslu)