2012 DGS Başarımız

 

Sıra No

Adı

Soyadı

 Yerleştiği Prog. Adı

1

GÜLPINAR

GÜNERHAN

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

2

ECEM

EZEL

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

3

BERK

BAĞIRKAN

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

4

OSMAN NURİ

YARIMCA

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

5

DİLARA

ŞENOĞLU

ANKARA ÜNİVERSİTESİ/
Siyasal Bilgiler Fakültesi/İktisat

6

MESUT

SOĞANCIOĞLU

ANKARA ÜNİVERSİTESİ/
Siyasal Bilgiler Fakültesi/Maliye

7

MURAT

YILMAZ

ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/
İşletme Fakültesi/İşletme

8

SELDA

ÇOLAK

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/
Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat

9

ELİF

KAYKUSUZ

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/
Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat

10

KAAN

BALKIN

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/
Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

11

OZAN

BİLEN

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

12

FERDİ

NAMLI

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ)

13

FATİH

KAYA

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ (MERSİN)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/
Uluslararası Ticaret (İngilizce) (%25 Burslu)

14

MUHAMMET İBRAHİM

YILMAZ

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ)

15

GAMZE

SARIGÜLLÜ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

16

MEHMET ONUR

DEMİR

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/
İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce)

17

HASAN

GÜNEY

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

18

DENİZ

ÇAKMAK

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

19

SEVDA

MEMİŞ

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

20

DUYGU

KOTAN

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ/
Gümüşhane İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

21

YAVUZ SELİM

YILMAZ

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/
İşletme Fakültesi/İşletme

22

JİR

KARAKOÇ

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/
İşletme Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik

23

KÜBRANUR

CESUR

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

24

SÜHEYLA

YILDIRIM

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/
Bankacılık ve Finans (%50 Burslu)

25

ŞİVAN

TUNÇ

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/
Muhasebe Bilgi Sistemleri

26

ORHAN

HAŞLAK

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/
Ekonomi ve Finans (%50 Burslu)

27

ALİ İLKER

SEVİNÇ

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/
Ekonomi ve Finans (%50 Burslu)

28

SEVİNÇ

BOZAN

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)

29

MELTEM

UZUNKAYA

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/
Uluslararası Finans (İngilizce)

30

CANSU

BUDAK

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/
Uluslararası Finans (İngilizce)

31

GÖKHAN

GENÇ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/
İktisat Fakültesi/İktisat

32

MEHTAP

ÇALIŞKAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/
Siyasal Bilgiler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

33

FATMA

MUTLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/
Siyasal Bilgiler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

34

ŞEYMA

ELMA

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

35

MEHMET ASLAN

DİRLİK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/
Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu/Sigortacılık

36

EMRE

ÖZKUL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/
İktisat Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ)

37

İBRAHİM

ÖZTÜRK

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat

38

MUHAMMED

TEMUR

OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Lojistik

39

BUSE

ŞENEL

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

40

HACER

KORKMAZ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye

41

MELTEM

İŞCAN

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye

42

AYŞE

LORTOĞLU

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

43

ERBAY

GİRGİN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

44

GÜLŞEN

TANER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

45

OKAN

HANBAY

ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

46

TUGAY

ERCAN

ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (Tam Burslu)

47

KORAY

ENÜL

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/
Ticari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik